Strona główna

Nasi kapłani


Ks. Eugeniusz Gogoliński
PROBOSZCZ

urodzony - 4 maja 1963
wyświęcony - 11 czerwca 1988
ustanowiony proboszczem - sierpień 2000







Ks. Grzegorz Lepiorz
WIKARIUSZ PARAFIALNY

urodzony 6 marca1984
wyświęcony 30 maja 2009
ustanowiony 1 września 2015